Jak získat svaly

6. prosince 2007 v 21:25 | Blondýna |  Posilování
Jak získat svaly
Posilování pro začátečníky
Začínáte s posilováním a nechcete se dopustit zásadních chyb? Tady je pár rad, které vám pomohou k "získání" opravdu mohutné postavy.

Cvičte základní cviky a používejte těžkou váhu. Jste hubení a pravidelně cvičíte? Nedopusťte se té chyby že budete cvičit 5 cviků třeba na triceps. Soustřeďte se na velké svaly a dělejte málo opakování s velkou váhou. Cviky jako mrtví tah, bench přes, dřepy a ostatní tlakové cviky jsou základem pro opravdovou horu svalů.

Kvalitně se stravujte. Můžete tvrdě cvičit, dodržovat všechny zásady, ale bez kvalitní stravy nikdy nedosáhnete opravdové mohutnosti. Až 50 % úspěchu muže tvořit strava.

Relaxujte. Pokud opravdu tvrdě cvičíte, potřebují vaše svaly čas na odpočinek.

Využívejte suplementy. Na trhu je spousta doplňků výživy, využívejte jich a nezapomínejte , že proteinové přípravky s kvalitními aminokyselinami by měli tvořit základ používaných suplementů (samozřejmě před přísunem vitamínů a minerálů).

Myšlení. Každý úspěšný kulturista vám potvrdí, že svůj úspěch postavil na promyšlené strategii a že bezhlavé cvičení či stravování vede k neúspěchu. Zaznamenávání přijatých kalorií či provedených tréninkových jednotek a zpětné vyhodnocování, je pro ně samozřejmostí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama