Vážení rodiče!

14. března 2008 v 21:35 | Blondýna |  Pro rodiče a členy
Vážení rodiče!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vaše dítě je členem závodního družstva oddílu rychlostní kanoistiky pro rok 2008. Rádi bychom se proto s Vámi domluvili na určitých zásadách, které podle našeho názoru jsou nutné pro jeho další sportovní růst. Především to jsou pravidelné sportovní tréninky, a závodění. Ke sportovní přípravě nedílně patří také běhání, plavání a další sportovní aktivity, které se snažíme pořádat, Nejen trénink na vodě přináší výsledky, je potřeba se věnovat také všeobecné sportovní přípravě, která by u žáků měla tvořit 60% veškeré sportovní činnosti. Naše tréninky jsou v jarním období pořádány takto:
Po - tělocvična 1.ZŠ Kadaň od 18,30 hod žáci, od 19,30 hod dorost
Út - loděnice od 16.00 hod posilování a běh
St - loděnice od 16.00 hod posilování a běh
Čt - plavání v Chomutově, odjezd od 18.00 hod od loděnice
Pá - tělocvična 1.ZŠ Kadaň od 17.00 žáci, od 18,30 hod dorost
So - loděnice - od 14.00 hod brigáda, posilování, běh
Ne - loděnice - od 10.00 hod posilování, běh , hry
V případě příznivého počasí již trénujeme na vodě, od dorostenců výše. Žáci by neměli jít na vodu dříve než začátkem dubna, a benjamínci také, Tím myslím ty, kteří už loni jezdili bez problémů.
Pro zintenzivnění přípravy chystáme soustředění , na které bude potřeba uvolnění ze školy. Bude se konat na Butově, od 19. do 27. Dubna, přikládám rozpis. Tam by už měli jet i benjamínci, kteří začali v loňském roce jezdit.
Dále chystáme soustředění o prázdninách opět na Butově od 27.6. do 12.7., na které je možnost čerpat dotaci od Krajského úřadu Ústeckého kraje. Rozpis je opět přiložen, včetně pravidel pro čerpání dotace. Blok jarní přípravy skončí Mistrovstvím ČR na krátké tratě, které se koná v Račicích od 1. do 3. srpna. Potom se sejdeme ke společné přípravě až 20.8, a to znamená, že děti budou mít tři týdny volna.
Žádáme Vás proto, aby jste jejich další prázdninové aktivity - tábory, babičky, společnou dovolenou atd. pokud možno přesunuli do tohoto termínu, a umožnili jim účast na závodech a soustředěních. Za účast v hlavních závodech sezony dostáváme od ČSK finanční dotace, a proto máme zájem na startu všech našich závodníků.
Připojuji také seznam všech akcí, kterých bychom se jako oddíl měli zúčastnit. Hlavní závody jsou uvedeny tučným písmem, další důležité závody jsou čtyři závody ZGL, kde chceme také uspět jako oddíl. Z těchto závodů se také bude počítat příspěvek na soustředění, který získá každý, kdo absolvuje za jaro alespoň dva ze tří závodů. Celkově se pak sčítají body do SCM, což je další nadstavbový program podpory talentů, který začíná od žáků. Naše tréninky jsou veřejné, můžete se kdykoliv přijít na své ratolesti podívat a povzbudit je v jejich činnosti, Děkuji Vám za spolupráci.
Za kolektiv trenérů TJ VS Kadaň : Karel Leština
Příloha : rozpis soustředění Butov jaro
Rozpis soustředění Butov červenec
Rozpis soustředění Račice červenec
Pravidla pro přidělení dotace
Program činnosti oddílu na rok 2008
Kadaň 1.3.2008
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama